• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші успіхи

2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
ПІ переможцяКлас МісцеПІБ наставникаПредмет
Печкур Максим8ІДроздова М.В.біологія
Грек Сніжана9ІІДроздова М.В.біологія
Печкур Максим8ІЯриш М.Ф.математика
Грек Сніжана9ІКочетова О.Б.історія
Грек Сніжана9ІДобровольська О,В.укр.мова і укр.літ
Грек Алла11ІІДобровольська О.В.укр.мова і укр.літ
Печкур Максим8ІДроздова М.В.хімія
Грек Сніжанахімія 9ІІДроздова М.В.хімія
Грек Сніжана9ІІІГорбатюк Н.І.фізика




2018-2019 навчальний рік


/Files/images/18-19_nr/Логіки.JPG



2017-2018 навчальний рік

/Files/images/2017-2018_navch_rk/Грек.jpg

/Files/images/2017-2018_navch_rk/img037.jpg

/Files/images/2017-2018_navch_rk/img025.jpg

/Files/images/2017-2018_navch_rk/img024.jpg

/Files/images/2017-2018_navch_rk/img023.jpg

/Files/images/2017-2018_navch_rk/img022.jpg

/Files/images/2017-2018_navch_rk/КОСМ ФАНТАЗИИ.jpg

/Files/images/2017-2018_navch_rk/лелеченя.jpg





Конкурс дитячих малюнків "Щаслива дитина - квітуча Україна".


Ось і юні художники з гуртка живопису"Колір-світло простір" Новомиргородського РЦДЮТ, який працює на базі Панчівської школи дочекались своїх подарунків. На загальношкільній лінійці директор школи вручила дітям дипломи, календарі, а переможцям - ще й картини від художників Олега Рудого та Надії Мовчан. Дитячі очі світилися радістю та вдячністю, коли вони брали до рук картини справжніх художників, новенькі барвисті календарі та дипломи, які ще пахли свіжою запашною фарбою.

аменпа

аменпа



ІІ етап XVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

ІІ місце -

Грек Сніжана, здобувач освіти 7 класу Панчівської ЗШ І-ІІІ ступенів, наставник – Босько Р.О.



та І місце у ІІ (районному) етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка



ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 н.р.

Українська мова та література

ПІП переможця

ЗО

Клас

Місце

ПІП наставника

1

Грек Сніжана

Панчівська ЗШ

І-ІІІ ступенів

7

ІІ

Босько Р.О.


Хімія

ПІП переможця

ЗО

Клас

Місце

ПІП наставника

1

Грек Сніжана

Панчівська ЗШ І-ІІІ ступенів

7

І

Дроздова М.В.

2

Гакман Анастасія

Панчівська ЗШ І-ІІІ ступенів

8

І

Дроздова М.В.


Правознавство

ПІП переможця

ЗНЗ

Клас

Місце

ПІП наставника

1

Грек Алла

Панчівська ЗШ І-ІІІ ступенів

9

І

Кочетова О.Б.




2016-2017 навчальний рік

вар


ро



07 грудня пройшов районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка

Івченко Дарина, учениця 9 класу, посіла І місце серед учнів 9 класів.



аи

30 листопада у рамках відзначення Року англійської мови учні школи взяли участь у районному фестивалі "У гості до мешканців казкового королівства"

У проведенні свята взяло участь 13 колективів шкіл району

Учні презентували дві казки: на англійській мові "Спляча красуня" та на французькій мові "Колобок".

Журі нагородили наших дівчаток Подякою у номінації "Поліглот"

Найнеочікуванішою подією стало те, що наша гостя Міс Керол відзначила учнівський колектив Панчівської школи Подякою "Симпатія Miss Carol Cummings"аи





























23 листопада пройшов ХVІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Грек Сніжана, 6 клас посіла І місце (Вчитель Босько Р.О.)

Грек Алла, 8 клас посіла ІІІ місце (Вчитель Добровольська О.В.)



Розпочався ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

ІІ етап олімпіад
Українська мова і літератураГрек Ірина
10 клас
ІІ місцеВчитель
Босько Р.О.
Українська мова і літератураГрек Алла,
8 клас
ІІІ місцеВчитель Добровольська О.В.
БіологіяІвченко Дарина,
9 клас
І місцеВчитель
Дроздова М.В.
БіологіяГрек Алла,
8 клас
І місцеВчитель
Дроздова М.В.
БіологіяГрек Ірина,
10 клас
ІІ місцеВчитель Козак Ю.О.
МатематикаГрек Сніжана,
6 клас
І місцеВчитель Яриш М.Ф.
Історія УкраїниІвченко Дарина,
9 клас
ІІ місцеВчитель
Кочетова О.Б.
Історія УкраїниГрек Алла,
8 клас
ІІІ місцеВчитель Кочетова О.Б.


06 жовтня 2016 року учні школи брали участь у районному етапі гри "Захисник Кіровоградщини"ghj

ghj


Наші учасники гарно виступили і з 9 команд зайняли 4 місце. Нагороджені подякою за перемогу у конкурсі "Рятівник".

прт

прт

прт




2015-2016 н.р.

01.04.2016 року учениця 9 класу Чебан Яна взяла участь у районному конкурсі "Чарівна україночка", де здобула титул "Міс витонченість".

ам пи





Розпочався ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Наші досягнення у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад
ПІБ учняКлас Предмет
Місце
ПІБ учителя
Івченко Дарина Василівна8українська мова

ІІІ
Босько Римма Олександрівна
Маньківський Олександр Миколайович6математика

І
Яриш Марія Федорівна
Івченко Дарина Василівна8математика

ІІІ
Яриш Марія Федорівна
Чебан Яна 9екологія
ІІІ
Дроздова Марія Володимирівна
Грек Ірина9хімія
І
Козак Юлія Олексіївна
Грек Алла7хімія
І
Дроздова Марія Володимирівна

Призові місця у конкурсах

Конкурси
Грек Сніжана5ІІ
Конкурс ім.Петра Яцика
І
конкурс ім.Т.Шевченка
Босько Римма Олександрівна
Грек Алла7ІІІ
Конкурс ім.Петра Яцика
ІІ
конкурс ім.Т.Шевчека
Добровольська Ольга Вікторівна
11 клас11ІІІ
конкурс "Галерея кімнатних рослин"
Дроздова Марія Володимирівна
учнівський колективІІ
конкурс "До чистих джерел"
Дроздова Марія Володимирівна


2014-2015 н.р.


З 22 по 24 квітня 2015 року у м.Кіровограді відбувся ХХ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присячений Всесвітньому Дню Землі.

У цьому фестивалі брали участь учні нашої школи, вихованці гуртка живопису "Колір-світло-простір".

Івченко Дарина, учениця 7 класу, виборола найвищу із нагород ГРАН-ПРІ.

Учень 8 класу Польський Владислав посів ІІІ місце в старшій віковій категорії.

Керівник гуртка Добровольська Ольга Вікторівна показувала майстер-клас на даному фестивалі та була нагороджена Подякою.

у45

у45

у45

у45






08 травня 2014 року до школи завітали гості: голова РДА Шевченко С.А., голова районної ради Чепіжак М.В. та голова районної ради ветеранів Головченко А.І.




Гості привітали учнів та вчителів зі святом Веливої Перемоги та нагородили ученицю 6 класу Івченко Дарину дипломом за зайняте ІІІ місце у конкурсі, який організовувала районна рада та РДА "Напиши листа ветерану". Керівником Даші є вчитель світової літератури Добровольська Ольга Вікторівна.

уке

уке

уке

уке

уке















































































02 листопада пройшов ІІ, районний, етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, а саме з біології. Учениця 9 класу Зайцева Анастасія зайняла І місце. Тепер вона наполегливо готується до ІІІ, обласного етапу, в чому їй допомагає вчитель біології Дроздова Марія Володимирівна.



03 листопада пройшла районна олімпіада з математики. Учень 10 класу Цуркан Микола зайняв ІІІ місце (вчитель математики Яриш Марія Федорівна)

Цуркан Микола посів ІІ місце з історії (вчитель Кочетова О.Б.)


10 листопада відбулася олімпіада з географії. Учень 9 класу Косташ Артем зайняв ІІІ місце (вчитель географії Приходько Віктор Петрович)


Кiлькiсть переглядiв: 352

Коментарi

  • Альона

    2015-11-08 17:46:37

    чудові діти...